e-shop časopis články online inzerce

SOUTĚŽ – TRÉNUJEME S PAPOUŠKY

Autor: Andrea Pokorná

Foto: archiv autora

Publikováno: 16.08.2021

Pro všechny milovníky papoušků jsem na svém YouTube kanálu Andrea Pokorná uspořádala soutěž o hodnotné ceny. Zasoutěžit si můžete do 22.8. a to o kšíry na míru, dětskou knížku Pejsek Dar – Případ ztraceného papouška a o roční předplatné časopisu PAPOUŠCI. 

 

 

 

Když jsem před rokem natočila první video, neměla jsem ani tušení kolik lidí tento můj malý projekt podpoří svým zájmem. Soutěž jsem začala plánovat ve chvíli, kdy se kanál blížil 500 odběratelům, nyní už budeme útočit na úžasných 700 odběratelů. Touto soutěží bych chtěla poděkovat vám všem, kteří má videa odebíráte, komentujete a především sledujete. Je radost vidět kolik lidí se snaží zlepšit život svým opeřeným parťákům. 

 

 

 

Pravidla soutěže:

1.       Dát like soutěžnímu videu na YouTube

2.       Mít odběr kanálu Andrea Pokorná

3.       Sdílet soutěžní video

4.       Soutěžní komentář pod YouTube video, ve kterém mi napíšete, které video se vám nejvíc líbilo, jaké video byste chtěli abych natočila nebo mi můžete položit jakoukoliv otázku.

 

V průběhu soutěže máte také možnost podpořit tvorbu videí nákupem trička „Trénujeme s papoušky“ Objednávejte na e-mailové adrese: pokorna.andrejka@seznam.cz

Bílé tričko – černobílá varianta – 350 Kč

Černé tričko – barevná varianta – 400 Kč 

Poštovné 69 Kč

 

Andrea Pokorná

Zobrazit celý profil

Objednejte si tištěný časopis PAPOUŠCI

Chcete se o papoušcích dozvědět ještě mnohem víc? V tištěném časopise PAPOUŠCI zveřejňujeme obsáhlé a kvalitní články, které prezentují osobní dlouholeté zkušenosti chovatelů papoušků i mazlíčkářů.

OBJEDNAT PŘEDPLATNÉ

+420 775 275 299

PO-PÁ 8:00 - 16:00

redakce@papousci.com

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

Code & design with by WAMPLE, s.r.o. | We are on