e-shop časopis články online inzerce

ANIMAL FOOD – eshop s krmivem

Autor: Redakce PAPOUSCI

Publikováno: 14.11.2019

Na stránkách tištěného časopisu PAPOUŠCI jste si posledních měsících mohli všimnout inzerátů společnosti ANIMAL FOOD s.r.o. Firma se specializuje na prodej krmiv pro papoušky a další zvířata. Donedávna provozovala svůj eshop pouze na Slovensku, ale své služby letos rozšířila také do České republiky. Na stránkách www.animalfood.cz si pohodlně můžete objednat krmiva renomovaných značek. 

Společnost ANIMAL FOOD s.r.o. je přímým dovozcem exkluzivních belgických značek krmiv VERSELE – LAGA a DELI NATURE. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních ingrediencí. Více než 100 let zkušeností a znalostí s výrobou krmiv je vždy zárukou vysoké kvality.Zakladatel a majitel firmy Martin Zloch dodává: "Naše společnost je také přímým dovozcem produktů CéDé, WITTE MOLEN, NUTRAVIAN, ORNITALIA, ALL-PET, AVES a ještě několika dalších značek. Kromě kvalitních krmiv pro exotické ptactvo vám můžeme nabídnout krmiva pro holuby belgické značky BEYERS. Jedná se o firmu, která vyrábí směsi a výživové doplňky pro závodní holuby již od roku 1907".

Díky více než 20-ti letem praktických zkušeností s chovem exotického ptactva (zejména papoušků), čerpání znalostí a spolupráci s chovateli ve světě vám dokáže Martin Zloch a jeho tým poradit a na míru doporučit krmivo pro vaše ptáky. 


Na stránce www.animalfood.cz najdete nejširší sortiment krmiv, doplňků výživy a příslušenství pro exotické ptactvo v ČR. Pokud máte zájem o větší množství krmiva, lze požádat o vypracování individuální cenové nabídky. Všechny dovážené produkty jsou nabízeny za velkoobchodní ceny. 

Další informace o krmivu nebo možnostech spolupráce vám poskytne pan Zloch na tel.: +420 797 832 202 (pondělí - pátek: 9:00 - 16:00 hod.) nebo můžete využít emailu: animalfood.czeshop@gmail.com


(PR)

ČASOPIS PAPOUŠCI

Časopis PAPOUŠCI – kvalitní články pro chovatele a přátele papoušků.

Zobrazit celý profil

Objednejte si tištěný časopis PAPOUŠCI

Chcete se o papoušcích dozvědět ještě mnohem víc? V tištěném časopise PAPOUŠCI zveřejňujeme obsáhlé a kvalitní články, které prezentují osobní dlouholeté zkušenosti chovatelů papoušků i mazlíčkářů.

OBJEDNAT PŘEDPLATNÉ

+420 775 275 299

PO-PÁ 8:00 - 16:00

redakce@papousci.com

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

Code & design with by WAMPLE, s.r.o. | We are on