e-shop časopis články online inzerce

Aktuality z redakce

Poicephalus flavifrons
Ioulios Xristoforou ze Zoo Pafos (Kypr) včera večer oznámil úspěšný odchov papoušků žlutočelých (Poicephalus flavifrons). Při rutinní kontrole hnízdní budky objevil tři dobře krmená mláďata tohoto vzácného afrického druhu. Více se dozvíte v dnešním článku online.
NOVÝ ATLAS PAPOUŠKŮ
V rámci článků online jsme na webu www.papousci.com spustili novou rubriku ATLAS PAPOUŠKŮ. Každou středu bude přidáván popis jednoho druhu či poddruhu papouška. Přejít na ATLAS PAPOUŠKŮ online.
Chov Povla Jorgensena
Známý dánský chovatel papoušků Povl Jorgensen dnes v článku online představuje svůj chov. Nenechte si jej ujít!
Kakadu havraní v zoo
Většina zoologických zahrad v Evropě i ve světě je otevřena. Mezi ně patří i německá ZOO Karlsruhe, jejímž ředitelem je známý milovník papoušků Dr. Matthias Reinschmidt. V přírodní expozici Austrálie tam je nyní k vidění nádherný nový pár kakaduů havraních (Calyptorhynchus banksii). Papoušci si na prostředí zatím zvykají a drží se spíše v krytém prostoru voliéry. Přejeme klidné dny a samé spokojené návštěvníky! Více na: www.karlsruhe.de
Janosch B&F pomáhá...
Je naprosto úžasné, jak se Česko zachovalo při aktuálně nesmírně důležité pomoci zoologickým zahradám. Nemalou měrou se na podpoře jak zoo, tak záchranných stanic, nepřetržitě a vytrvale podílí
i firma Janosch B&F. Díky zprostředkování pomoci tentokrát podpořil Záchrannou stanici v Běchovicích. Více v dnešním článku online!

+420 775 275 299

PO-PÁ 8:00 - 16:00

redakce@papousci.com

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

Code & design with by WAMPLE, s.r.o. | We are on